Senarai Syarikat & Alamat Email Untuk Kerja/Internship

5:27 AM

Assalamulaikum & hai guys,

Ni BBL share list senarai syarikat dan alamat email untuk korang hantar resume mohon kerja atau apply intership. Thanks to twitter.com/worknco . Nanti follow dorang kalu anda nak buat resume murah. Boleh pilih la mana satu companies berminat.


1. AiA - my.careers@asia.com
2. Affin Bank - hr.recuitment@affinbank.com.my
3. Affin Hwang careers@affinhwang.com
4. Agro Bankcareers@agrobank.com.my
5. Alliance Bank - yeeyoonwai@alliancefg.com
6. Ambank Group - fly-high@ambankgroup.com
7. Axiata - helena@axiata.com
8. BDO - job@bdo.my
9. BHP - veni.subramanian@bhpbilition.com
10. Bank Islam - career@bankislam.com.my
11. BNM - recruit@bnm.gov.my
12. BAT - gbs_hr_aspac_recuitment@bat.com
13. CIMB Bank - graduate.career@cimb.com
14. CAP Australia - my@capaustralia.com.au
15. CCM - hr-ccm@ccmberhad.com
16. DKSH - sophie.malik@dksh.com
17. Deloitte - myhrdept@deloitte.com
18. EcoWorld - career@ecoworldgroup.com
19. Ekuinas - iltizampdp@ekuinas.com.my
20. EPF - recuitment@epf.gov.my
21. FGV - career@feldaglobal.com
22. Gamuda - gbhr@gamuda.com.my
23. Great Eastern - my@greateasternlife.com.
24. HSBC - mys.recuitment.hr@hsbc.com.my
25. ICAEW - eunice.chen@icaew.com 
26. IHS Markit - ally.loo@ihsmarkit.com
27. Intel -malaysia.staffing@intel.com
28. KPMG - talent@kpmg.com.my
29. KWAP - careers@kwap.gov.my
30. Maybank - mycareer@maybank.com.my
31. Media Prima - careers@mediaprima.com.my
32. OSRAM - joinus@osram.com
33. PWC - career.enquires@my.pwc.com
34. PNB - recruit@pnb.com.my
35. Perodua - hr@perodua.com.my
36. Pfizer - myta@pfizer.com
37. PMI - hrmalaysia@pmi.com
38. Proton - recruit@proton.com
39. Prudential - career@prudential.com.my
40. Public Bank - hrd@publicbank.com.my
41. RBC - grpoffice@rbc.com
42. RHB - career@rhbgroup.com
43. Roche - malaysia.ssc_hr@roche.com
44. Sime Darby - career@simedarby.com
45. SPAD - career@spad.gov.my
46. Taylor's Group - career@taylor.edu.my
47. Tokio Marine - recruit@tokiomarinelife.com.my
48. Top Glove - career@topglove.com.my
49. UEM - ghr.recruitment@eument.com

So BBL ucapkan selamat berjaya & maju jaya pergi interview nanti ya. 

You Might Also Like

0 Budak Suka Minum Bandung Laici